Nieuwsbrief

Contact

Logo Limburg vzw

Universiteitslaan 1, 3500 Hasselt

011 15 12 30

logo@logolimburg.be

www.logolimburg.be

www.facebook.com/logolimburg

Wie is wie?
     

Coördinator

Lokale netwerken

Zorg en welzijn

Lokale netwerken

Bedrijven

Sara.Reekmans@logolimburg.be

011 15 12 38

Maandag tot vrijdag

 

Mieke.donders@logolimburg.be

011 15 12 43

Maandag tot vrijdag

 

Chantal.Swerts@logolimburg.be

011 15 12 42

Maandag tot donderdag

 

     

Lokale netwerken

euPrevent Senior Friendly Communities

Gezonde voeding & Beweging

Kinderen & Jongeren

 

Bevolkingsonderzoeken naar kanker

Vaccinaties

Frank.Willems@logolimburg.be

011 15 12 44

Maandag tot vrijdag

Sofie.Laporte@logolimburg.be

011 15 12 37

Maandag tot vrijdag

Francoise.Roelandts@logolimburg.be

011 15 12 36

Maandag, dinsdag en donderdag

     

Geestelijke Gezondheid

Warme Stad Genk

Tabak-, alcohol- en drugpreventie

Valpreventie en gezond ouder worden

Kansengroepen

Gezondheid en milieu

 

     

Eva.Helmer@logolimburg.be

011 15 12 34

Maandag tot vrijdag

Uschi.Nys@logolimburg.be

011 15 12 35

Maandag tot vrijdag

 

Matthias.Houben@logolimburg.be

011 15 12 40

Maandag tot vrijdag

 

     

Gezondheid en Milieu

Vrije tijd

Administratie

Administratie

Kirsten.Knaepen@logolimburg.be

011 15 12 41

Maandag tot vrijdag

 

Myriam.Lismont@logolimburg.be

011 15 12 32

Maandag tot donderdag

 

Sara.Baptist@logolimburg.be

011 15 12 31

Maandag en donderdag

dinsdag-, woensdag-, vrijdagvoormiddag

     

Administratie

Administratie

Communicatie

Ruth.Vandeweert@logoimburg.be

011 15 12 30

Maandag tot donderdag

 

Sabine.Janssens@logolimburg.be

011 15 12 33

Maandag, woensdag, vrijdag

 

Ann.Holsteyns@logolimburg.be

011 15 12 39

Maandag tot vrijdag

 

 

Lokale netwerken

 

renate.vanvlijmen@logolimburg.be

011 15 12 45

Maandag tot vrijdag

 
   
   
   

 

Openingsuren

Je kan Logo Limburg vzw op werkdagen telefonisch bereiken van 9 tot 12 en van 13 tot 16 uur. Materialen kunnen dan ook afgehaald worden.

Routebeschrijving

Te voet, per fiets, met de trein of bus? Deze wegbeschrijving brengt je tot bij onze kantoren.

Contactformulier

Ben je op zoek naar meer informatie of heb je een vraag?

Vul onderstaand formulier in. We nemen zo snel mogelijk contact met je op.

 

Logo regio's in kaart

Postcode

 

Logo Antwerpen