Nieuwsbrief

Contact

Logo Limburg vzw

Universiteitslaan 1, 3500 Hasselt

011 23 82 38

logolimburg@limburg.be

www.logolimburg.be

www.facebook.com/logolimburg

Wie is wie?
     

Coördinator

Lokale netwerken

Zorg en welzijn

Lokale netwerken

Bedrijven

Sara.Reekmans@limburg.be

011 23 82 35

Maandag tot vrijdag

 

Wim.Smeets@limburg.be

011 23 82 27

Maandag tot vrijdag

 

Chantal.Swerts@limburg.be

011 23 72 02

Maandag tot donderdag

 

     

Lokale netwerken

euPrevent Senior Friendly Communities

Gezonde voeding & Beweging

Kinderen & Jongeren

Bevolkingsonderzoeken naar kanker

Vaccinaties

Frank.Willems@limburg.be

011 23 72 05

Maandag tot vrijdag

Sofie.Laporte@limburg.be

011 23 72 41

Maandag tot vrijdag

Francoise.Roelandts@limburg.be

011 23 72 45

Maandag, dinsdag en donderdag

     

Geestelijke Gezondheid

Warme Stad Genk

Tabak-, alcohol- en drugpreventie

Valpreventie en gezond ouder worden

Kansengroepen

Gezondheid en milieu

 

     

Eva.Helmer@limburg.be

011 23 82 18

0471 49 11 31 (Warme Stad)

Maandag tot vrijdag

Uschi.Nys@limburg.be

011 23 72 47

Maandag tot vrijdag

 

Matthias.Houben@limburg.be

011 23 82 49

Maandag tot vrijdag

 

     

Gezondheid en Milieu

Vrije tijd

Administratie

Administratie

Kirsten.Knaepen@limburg.be

011 23 82 49

Maandag tot vrijdag

 

Myriam.Lismont@limburg.be

011 23 82 26

Maandag tot donderdag

 

Sara.Baptist@limburg.be

011 23 82 29

Maandag en donderdag

dinsdag-, woensdag-, vrijdagvoormiddag

     

Administratie

Administratie

 

Ruth.Vandeweert@limburg.be

011 23 82 38

Maandag tot donderdag

 

Sabine.Janssens@limburg.be

011 23 75 51

Maandag, woensdag, vrijdag

 

 
     
   
   

 

Openingsuren

Je kan Logo Limburg vzw op werkdagen telefonisch bereiken van 9 tot 12 en van 13 tot 16 uur. Materialen kunnen dan ook afgehaald worden.

Routebeschrijving

Te voet, per fiets, met de trein of bus? Deze wegbeschrijving brengt je tot bij onze kantoren.

Contactformulier

Ben je op zoek naar meer informatie of heb je een vraag?

Vul onderstaand formulier in. We nemen zo snel mogelijk contact met je op.

 

Logo regio's in kaart

Postcode

 

Logo Antwerpen